Katčiny stránky nejen o patchworku

Homepage

Vítám Vás!

Tyto stránky bych chtěla věnovat všemu, co mě baví. Mé velké rodině, vaření a všem ručním pracem, které jsem vyzkoušela. I když to zatím vypadá, že se stále vracím k jedné technice, která mě velmi učarovala a která řídí i tyto stránky:-). Doufám, že se časem polepším:-).

Jednou, při brouzdání po netu, jsem narazila na stránky o patchworku. Byla to "láska" na první pohled. Hledala jsem více a více informací, až jsem narazila na kurzy, kde tuto techniku vyučují. A byla jsem v "tom":-))..Od té doby se s klidem řadím mezi ženy "postižené" tímto koníčkem.

Patchwork je sešívání kousků látek podle určitých vzorů či vlastní fantazie. Vznikají originální dílka, jako jsou deky, polštáře, ubrusy, tašky aj. Každá patchworkářka vám jistě potvrdí, že tohle šití vás musí bavit. Proto si myslím, že každý takový výrobek je nejen radost pro švadlenku samou, ale i milým dárkem pro druhé, protože je šitý s láskou:-)).

I když se patchworku nevěnuji dlouho, snad se vám některý z výtvorů zalíbí a rádi se sem zase vrátíte. Budu se opravdu snažit, abyste se měli pořád na co těšit. Uvítám i vaše názory, připomínky, dotazy.

Pěkné pokoukání vám přeje

Katka

Poslední komentáře
04.01.2017 14:35:36: www.betterware-katalog.cz Betterware
29.09.2016 15:13:00: www.dedra-katalogy.cz dedra oficiální stránky Dedra Vánoce
17.03.2016 17:13:31: www.kosmetika-sleva.cz Oriflame cz . www.kosmetika-slevy.cz oriflame cz . www.kosmetika-registrace...
25.03.2015 14:42:15: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...